واردات ماشین های سنگین دست دوم اروپایی با شرایط ویژه

واردات ماشین های سنگین دست دوم اروپایی این روزها سبب کاهش قیمت ها شده و بهترین کشنده ها با شرایط ویژه در حال واردات توسط شرکت هایی همچون نگین تندیس فراسو می باشد. با وجود محدودیت هایی که در واردات کشنده های اروپایی در طول چند سال گذشته ایجاد شده بود، اما باز هم شاهد …

واردات ماشین های سنگین دست دوم اروپایی با شرایط ویژه ادامه مطلب »

آنچه در این مقاله می خوانیم:

واردات ماشین های سنگین دست دوم اروپایی این روزها سبب کاهش قیمت ها شده و بهترین کشنده ها با شرایط ویژه در حال واردات توسط شرکت هایی همچون نگین تندیس فراسو می باشد.

با وجود محدودیت هایی که در واردات کشنده های اروپایی در طول چند سال گذشته ایجاد شده بود، اما باز هم شاهد آزاد شدن واردات این ماشین های سنگین دست دوم هستیم که به نوبه خود، از امکانات خوبی برخوردار هستند.

شرکت نگین تندیس فراسو یکی از فعالان و واردکنندگان کشنده های اروپایی می باشد که با در اختیار داشتن مجوزهای لازم و ارائه خدمات پس از فروش، توانسته بهترین ها را وارد بازار نماید.

شرایط واردات ماشین های سنگین

شرایط واردات ماشین های سنگین دست دوم

واردات ماشین سنگین دست دوم توسط شرکت نگین تندیس فراسو از شرکت هایی همچون داف انجام می شود که این کشنده های سه سال ساخت، در حد صفر بوده و با دارا بودن به روزترین امکانات، برای فعالیت های حمل و نقل جاده ای، بسیار مناسب هستند.

یکی از اصلی ترین شرایطی که یک شرکت می تواند برای واردات کشنده های اروپایی اقدام نماید، ارائه خدمات پس از فروش برای کشنده های وارداتی است و شرکت ما نیز این خدمات را ارائه می نماید.

بیشتر بخوانید: واردات ماشین سنگین استوک

شرکت های وارد کننده کشنده های اروپایی

شرکت های وارد کننده کشنده های اروپایی

نگین تندیس فراسو از شرکت های وارد کننده کشنده های اروپایی هستند که با پیش فروش انواع کشنده ها با مدل های مختلف، توانسته بر اساس نوع نیاز شما، گزینه های مناسبی را پیشنهاد نماید.

کشنده های داف یکی از ماشین هایی است که مجوز واردات به ایران را دارد و از سال ۹۲، شاهد واردات ماشین سنگین داف در مدل های مختلف به بازار ایران هستیم.

بیشتر بخوانید: وام واردات ماشین سنگین

شرایط ثبت نام ماشین های سنگین وارداتی

پیش فروش انجام شده از کشنده های سه سال ساخت اروپایی توسط شرکت نگین تندیس فراسو، در ارائه قیمت های بی واسطه و مناسب بسیار تاثیر گذار می باشد.

همکاری با شرکت نگین تندیس فراسو می تواند از جمله اموری باشد که شما می توانید به منزله یک موقعیت خوب سرمایه گذاری به آن نگاه کنید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *