واردات کشنده اروپایی رنو تی با پلاک گذاری

واردات کشنده اروپایی از شرکت هایی همچون رنو تی با انجام امور پلاک گذاری و ترخیص انجام می شود که می توانید برای بهره مندی از شرایط پیش فروش ویژه با ما در تماس باشید. شرکت نگین تندیس فراسو یکی از واردکنندگان کشنده های اروپایی سه سال ساخت می باشد و کشنده های رنو تی …

واردات کشنده اروپایی رنو تی با پلاک گذاری ادامه مطلب »

آنچه در این مقاله می خوانیم:

واردات کشنده اروپایی از شرکت هایی همچون رنو تی با انجام امور پلاک گذاری و ترخیص انجام می شود که می توانید برای بهره مندی از شرایط پیش فروش ویژه با ما در تماس باشید.

شرکت نگین تندیس فراسو یکی از واردکنندگان کشنده های اروپایی سه سال ساخت می باشد و کشنده های رنو تی از مجهزترین کشنده هایی می باشد که امکان واردات آن ها فراهم می باشد.

از اواسط دهه هشتاد بود که کشنده های رنو در جاده های ایران، مشاهده شد و این کشنده ها در هر بازه زمانی، از فول ترین امکانات برخوردار بودند و به همین دلیل، مشتریان خاص خود را دارند.

بیشتر بخوانید: قیمت ماشین سنگین رنو

واردات کشنده اروپایی توسط شرکت نگین تندیس فراسو

شرکت نگین تندیس فراسو در طرح واردات کشنده اروپایی سه سال ساخت، مجوزهای لازم برای این کار را دریافت نموده و طی این امر، با ارائه بهترین شرایط پیش فروش، توانست بهترین قیمت ها را ارائه نماید.

این نوع رابطه همکاری، به دلیل نبود واسطه ها، برای افرادی که خودشان خریدار اصلی هستند می تواند بسیار مقرون به صرفه باشد چرا که بهترین قیمت ها را به دست خواهند آورد.

بیشتر بخوانید: وام واردات ماشین سنگین

قیمت کشنده های وارداتی رنو

قیمت کشنده های وارداتی رنو

کشنده های رنو تی از جمله کشنده های وارداتی هستند که با توجه به فول بودن امکانات آن، می توان گفت که به نسبت، از قیمت های بالاتری هم برخوردار هستند اما به همان میزان هم می توان انتظار کیفیت بالاتر داشت.

کشنده های رنو تی در بازار ایران هم مورد استقبال اکثریت رانندگان قرار گرفته است چرا که به نسبت کشنده های چینی از امکانات قوی تری برخوردار هستند و ارائه خدمات پس از فروش هم می تواند یکی از این مزیت ها محسوب شود.

بیشتر بخوانید: واردات خودرو سنگین 

پیش فروش انواع کشنده های سه سال ساخت

پیش فروش انواع کشنده های سه سال ساخت

پیش فروش کشنده سه سال ساخت با شرایط ویژه ای از سمت شرکت نگین تندیس فراسو انجام می شود تا بتوانیم همکاری های مستمری با خریداران و حتی نمایشگاه داران داشته باشیم.

سفارشات انجام شده از سمت شما مشتریان، طی یک بازه زمانی ماکزیمم شش ماهه، با انجام امور گمرکی و شماره گذاری و … انجام و به شما تحویل داده می شود.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *