واردات ماشین الات سنگین رنو با وام ۱۸ درصدی

واردات ماشین الات سنگین از شرکت رنو با مدل های سه سال ساخت، در حال انجام بوده که پیش فروش این کشنده ها با وام ۱۸ درصدی انجام می شود. شرکت نگین تندیس فراسو به عنوان وارد کننده کشنده های اروپایی سه سال ساخت در نظر دارد که به منظور سهولت در خرید این کشنده …

واردات ماشین الات سنگین رنو با وام ۱۸ درصدی ادامه مطلب »

آنچه در این مقاله می خوانیم:

واردات ماشین الات سنگین از شرکت رنو با مدل های سه سال ساخت، در حال انجام بوده که پیش فروش این کشنده ها با وام ۱۸ درصدی انجام می شود.

شرکت نگین تندیس فراسو به عنوان وارد کننده کشنده های اروپایی سه سال ساخت در نظر دارد که به منظور سهولت در خرید این کشنده ها، شرایط ویژه ای ارائه نماید.

کشنده های وارداتی رنو تی یکی از بهترین مدل هایی می باشد که از امکانات کامل و راحتی و امنیت برخوردار می باشند و واردات این کشنده ها، تاثیر بسزایی در کاهش قیمت ها خواهد داشت.

شرکت واردات ماشین الات سنگین اروپایی

شرکت نگین تندیس فراسو طی اجرای طرح واردات ماشین الات سنگین سه سال ساخت اروپایی، اقدام به اخذ مجوز واردات ماشین سنگین لازم نمود که طی آن، توانسته انواع کشنده های فول آپشن را وارد بازار ایران نماید.

ارائه خدمات پس از فروش این شرکت برای تجهیزات ارائه شده هم می تواند یکی از مزیت هایی باشد که در دسترس مشتریان خود قرار داده است.

برای اطلاع از شرایط واردات ماشین الات سنگین ولوو ۵۰۰ با قیمت ویژه باید به سایت های مربوطه مراجعه نمایید.

بیشتر بخوانید: ماشین سنگین دست دوم

قیمت کشنده های رنو تی

قیمت کشنده های رنو تی

رنو تی به عنوان یکی از بهترین کشنده های اروپایی می باشد که قیمت آن در بازار ایران با تغییرات ارز، افزایش چشم گیری داشته است اما با پیش فروش این کشنده ها به صورت مستقیم، توانسته ایم قیمت های کاملا رقابتی را برای مشتریان خود ارائه نماییم.

این شرکت در نظر دارد تا بهترین کشنده های اروپایی که قیمت های مناسبی هم دارند را به مشتریان خود پیشنهاد نماید.

بیشتر بخوانید: ماشین سنگین رنو

پیش فروش کشنده های اروپایی سه سال ساخت

پیش فروش کشنده های اروپایی سه سال ساخت

با پیش فروش کشنده های اروپایی، در یک بازه زمانی حداکثری شش ماهه، بهترین کشنده های سه سال ساخت در دسترس شما با بهترین قیمت ها قرار خواهد گرفت.

این شرایط همکاری، علاوه بر این که برای رانندگان مناسب می باشد، برای افرادی که قصد سرمایه گذاری دارند هم می تواند یک فرصت مناسب محسوب شود.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *