مجوز واردات ماشین سنگین داف ۴۸۰ با شماره گذاری

مجوز واردات ماشین سنگین برای مدل هایی مانند داف ۴۸۰ ارائه شده که با تمامی مراحل ترخیص و شماره گذاری، آماده ارائه خدمات به مشتریان هستیم. با آزاد شدن واردات ماشین سنگین به ایران، شاهد کاهش قیمت ها و همچنین نوسازی حمل و نقل جاده ای کشور هستیم تا راحتی را به رانندگان خود هدیه …

مجوز واردات ماشین سنگین داف ۴۸۰ با شماره گذاری ادامه مطلب »

آنچه در این مقاله می خوانیم:

مجوز واردات ماشین سنگین برای مدل هایی مانند داف ۴۸۰ ارائه شده که با تمامی مراحل ترخیص و شماره گذاری، آماده ارائه خدمات به مشتریان هستیم.

با آزاد شدن واردات ماشین سنگین به ایران، شاهد کاهش قیمت ها و همچنین نوسازی حمل و نقل جاده ای کشور هستیم تا راحتی را به رانندگان خود هدیه دهیم.

شرکت نگین تندیس فراسو یکی از واردکنندگان کشنده های اروپایی سه سال ساخت می باشد که به روزترین کشنده ها را وارد بازار نموده است.

اخذ مجوز واردات ماشین سنگین به ایران

با اخذ مجوز واردات ماشین سنگین توسط شرکت نگین تندیس فراسو، در طول سال های گذشته شاهد واردات کشنده های سه سال ساخت اروپایی هستیم که این کشنده ها از آپشن های قوی برخوردار هستند.

ارائه خدمات پس از فروش برای کشنده های وارداتی، یکی از شروط برای اخذ مجوز می باشد که بهترین خدمات را به خریداران این کشنده ها ارائه می نماییم.

شرایط پیش فروش کشنده داف 480

شرایط پیش فروش کشنده داف ۴۸۰

کشنده داف ۴۸۰ با سال ساخت حداقل ۲۰۱۸ یکی از موارد قابل معرفی با قیمت مناسب می باشد که شما از طریق شرکت نگین تندیس فراسو می توانید برای پیش خرید آن اقدام نمایید و طی یک پروسه زمانی ماکزیموم شش ماهه، ماشین پلاک شده و ترخیص شده را دریافت نمایید.

قیمت روز انواع کشنده های اروپایی

قیمت روز انواع کشنده های اروپایی

قیمت کشنده های اروپایی هم مانند دیگر محصولات خارجی به نرخ ارز وابسته است و به همین دلیل برای خرید این ماشین های سنگین باید قیمت روز اعلام شود.

راه های ارتباطی ما می تواند یکی از سریع ترین مسیرهایی باشد که شما برای اطلاع از قیمت روز کشنده ها و خرید آن می توانید استفاده نمایید.

3 دیدگاه دربارهٔ «مجوز واردات ماشین سنگین داف ۴۸۰ با شماره گذاری»

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *