واردات ماشین سنگین کارکرده سه سال ساخت ولوو ۵۰۰

واردات ماشین سنگین کارکرده به بازار ایران از مدل های سه سال ساخت ولوو، داف و رنو آزاد شده و با اخذ مجوزهای لازم، بهترین کشنده ها در حال واردات هستند. کشنده ولوو ۵۰۰ یک ماشین فول آپشن برای جاده ها می باشد که خوشبختانه در جاده های ایران هم امکان فعالیت با این کشنده …

واردات ماشین سنگین کارکرده سه سال ساخت ولوو ۵۰۰ ادامه مطلب »

آنچه در این مقاله می خوانیم:

واردات ماشین سنگین کارکرده به بازار ایران از مدل های سه سال ساخت ولوو، داف و رنو آزاد شده و با اخذ مجوزهای لازم، بهترین کشنده ها در حال واردات هستند.

کشنده ولوو ۵۰۰ یک ماشین فول آپشن برای جاده ها می باشد که خوشبختانه در جاده های ایران هم امکان فعالیت با این کشنده ها وجود دارد.

شرکت نگین تندیس فراسو از جمله مجموعه های وارد کننده کشنده های اروپایی می باشد که همواره به روزترین کشنده ها را به بازار عرضه می نماید.

شرکت واردات ماشین سنگین کارکرده

شرکت نگین تندیس فراسو فعالیت های گسترده ای در مسیر واردات ماشین سنگین کارکرده به بازار ایران داشته است که این امر، سبب شده تا بتوانیم در راستای هدف نوسازی ناوگان حمل و نقل جاده ای کشور، گام موثری برداریم.

همچنین با وارد شدن کشنده های اروپایی، شاهد کاهش چشم گیری در قیمت کشنده های داخلی هستیم و این مسئله می تواند به نفع اکثریت خانواده ها باشد.

بیشتر بخوانید:ماشین سنگین استوک

بهترین قیمت کشنده های اروپایی

بهترین قیمت کشنده های اروپایی

کشنده های اروپایی می توانند قیمت های متفاوتی با توجه به آپشن ها و همچنین امکاناتی که دارند داشته باشند اما خرید بی واسطه یکی از پارامترهایی است که به شما امکان دستیابی به بهترین قیمت ها را می دهد.

پیش فروش کشنده های اروپایی از ماشین سنگین ولوو و داف و رنو انجام می شود که با توجه به سرمایه ای که در اختیار دارید می توانید گزینه های متفاوتی را انتخاب نمایید.

بیشتر بخوانید: کشنده داف ۴۸۰

فروش بی واسطه کشنده های ولوو 500

فروش بی واسطه کشنده های ولوو ۵۰۰

کشنده های ولوو ۵۰۰ یکی از پیشنهادات ما برای فروش بی واسطه می باشد که از شرایط پیش فروش ما می توانید استفاده نمایید تا این محصول را خریداری کنید.

با توجه به این که این کشنده ها امکانات کاملی دارند در نتیجه برای رانندگانی که بخش زیادی از عمر خود را در جاده ها سپری می کنند می تواند یک همراه خوب باشد.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *