واردات ماشین سنگین استوک داف قیمت مناسب

واردات ماشین سنگین استوک از مارک داف با بهترین قیمت ها انجام می شود که ضمن همکاری با شرکت نگین تندیس فراسو می توانید برای ثبت نام آن ها اقدام نمایید. کشنده های اروپایی از امکانات به روزی برخوردار هستند و واردات آن ها به بازار ایران می تواند کمک بسزایی در نوسازی ناوگان حمل …

واردات ماشین سنگین استوک داف قیمت مناسب ادامه مطلب »

آنچه در این مقاله می خوانیم:

واردات ماشین سنگین استوک از مارک داف با بهترین قیمت ها انجام می شود که ضمن همکاری با شرکت نگین تندیس فراسو می توانید برای ثبت نام آن ها اقدام نمایید.

کشنده های اروپایی از امکانات به روزی برخوردار هستند و واردات آن ها به بازار ایران می تواند کمک بسزایی در نوسازی ناوگان حمل و نقل جاده ای کشور داشته باشد و بدون شک، این مسئله در بهبود آب و هوای ایران هم تاثیر گذار خواهد بود.

شرکت نگین تندیس فراسو به عنوان یکی از مجموعه های وارد کننده کشنده های اروپایی، خدمات ویژه ای در این زمینه ارائه می نماید تا علاقه مندان بتوانند برای خرید این نوع کشنده ها اقدام نمایند.

ماشین سنگین استوک از اروپا

واردات ماشین سنگین استوک از اروپا

واردات ماشین سنگین استوک ضمن تصمیم گیری های جدید دولت، از مدل های سه سال ساخت اروپایی، با مجوزها و شرایط خاصی، امکان پذیر شده است که شرکت نگین تندیس فراسو در این مسیر توانسته اقدامات و خدمات موثری به انجام رساند.

این تصمیم گیری دولت با هدف نوسازی حمل و نقل جاده ای کشور گرفته شده است و طی آن، شرایطی همچون ارائه خدمات پس از فروش، برای شرکت هایی که واردات را انجام می دهند، در نظر گرفته شده است.

قیمت مناسب کشنده داف 480

قیمت مناسب کشنده داف ۴۸۰

یکی از کشنده های قیمت مناسب اروپایی، کشنده های داف ۴۸۰ می باشد که در کنار داشتن امکانات کامل، از قیمت های مناسبی هم برخوردار هستند.

پیش فروش این خودروهای کشنده اروپایی با قراردادهای رسمی انجام می شود و در یک بازه زمانی تعیین شده، اقدامات مربوط به واردات و انجام امور ترخیص و شماره گذاری انجام می شود.

پیش فروش کشنده های اروپایی

پیش فروش کشنده های اروپایی

پیش فروش کشنده های اروپایی ازسمت شرکت نگین تندیس فراسو با شرایط ایده آلی انجام می شود تا افراد بتوانند با سرمایه هایی که در اختیار دارند اقدام به همکاری پرسود نمایند.

علاوه بر کشنده های داف، کشنده های ولوو و رنو با مدل های مختلف هم قابل واردات هستند که بسته به سرمایه خود می توانید مدل های مختلف را انتخاب نمایید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *