شرکت واردات ماشین سنگین ولوو به بازار ایران

شرکت واردات ماشین سنگین تحت عنوان نگین تندیس فراسو در حال واردات ماشین های اروپایی سه سال کارکرد می باشد که ولو یکی از برندهای در حال عرضه در بازار ایران می باشد. با آزاد شدن واردات ماشین های سنگین به بازار ایران، در راستای توسعه و به روزرسانی ناوگان حمل و نقل جاده ای، …

شرکت واردات ماشین سنگین ولوو به بازار ایران ادامه مطلب »

آنچه در این مقاله می خوانیم:

شرکت واردات ماشین سنگین تحت عنوان نگین تندیس فراسو در حال واردات ماشین های اروپایی سه سال کارکرد می باشد که ولو یکی از برندهای در حال عرضه در بازار ایران می باشد.

با آزاد شدن واردات ماشین های سنگین به بازار ایران، در راستای توسعه و به روزرسانی ناوگان حمل و نقل جاده ای، انواع کشنده های ولو با سه سال کارکرد، امکان ورود به بازار کشور را دارند.

شرکت نگین تندیس فراسو از مجموعه های فعال در این عرصه می باشد که با اخذ مجوزهای لازم به خوبی توانسته اقدام به انجام امور وارداتی و پلاک گذاری و ترخیص نماید.

برای اطلاع از شرایط واردات ماشین سنگین از مرز بازرگان با بهترین قیمت ها، باید به سایت های مربوطه مراجعه نمایید.

شرایط واردات کشنده های اروپایی

شرایط واردات کشنده های اروپایی

در امر واردات کشنده های اروپایی، یکسری شرایط مشخص شده که شرکت نگین تندیس فراسو با رعایت این شرایط، موفق به اخذ مجوزهای لازم شده است.

از جمله این شرایط می توان به نیاز به ارائه خدمات پس از فروش اشاره نمود و این خدمات برای تمامی کشنده های وارداتی، ارائه می شوند.

خرید مستقیم از شرکت واردات ماشین سنگین

خرید مستقیم از شرکت واردات ماشین سنگین

همکاری با شرکت نگین تندیس فراسو می تواند شما را به صورت مستقیم برای خرید انواع کشنده ها یاری نماید و کشنده های ولوو یکی از مواردی هستند که شما امکان انتخاب و خرید آن را دارید.

این نوع کشنده های سه سال ساخت، از فول ترین آپشن ها برخوردار می باشند و از جهت آلایندگی هم مطابق استانداردهای روز بوده تا به راحتی بتوانید به خرید آن اقدام نمایید.

قیمت به روز کشنده های اروپایی ولوو

قیمت به روز کشنده های اروپایی ولوو

کشنده های اروپایی هم مانند دیگر ماشین های موجود در بازار، قیمت هایی وابسته به نرخ ارز دارند و به همین دلیل قیمت ها ممکن است به صورت روزانه دچار نوسان شود.

ارتباط با ما از طریق مسیرهای مشخص شده می تواند شما را از به روزترین قیمت ها مطلع ساخته تا بتوانید برای همکاری با ما نیز اقدام نمایید.

1 دیدگاه دربارهٔ «شرکت واردات ماشین سنگین ولوو به بازار ایران»

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *