واردات ماشین سنگین اروپایی رنو فول آپشن با سه سال کارکرد

واردات ماشین سنگین اروپایی توسط شرکت نگین تندیس فراسو از مدل های رنو فول آپشن هم انجام می شود که با توجه به سال کارکرد این ماشین ها، می توان انتظار بازدهی بالا داشت. شرکت نگین تندیس فراسو یکی از واردکنندگان ماشین های سنگین در بازار ایران می باشد که با آزاد شدن واردات از …

واردات ماشین سنگین اروپایی رنو فول آپشن با سه سال کارکرد ادامه مطلب »

آنچه در این مقاله می خوانیم:

واردات ماشین سنگین اروپایی توسط شرکت نگین تندیس فراسو از مدل های رنو فول آپشن هم انجام می شود که با توجه به سال کارکرد این ماشین ها، می توان انتظار بازدهی بالا داشت.

شرکت نگین تندیس فراسو یکی از واردکنندگان ماشین های سنگین در بازار ایران می باشد که با آزاد شدن واردات از سمت دولت، توانست مجوزهای مربوط به واردات، ترخیص و شماره گذاری را در یک بازه زمانی کوتاه به دست آورده و بهترین خدمات را به مشتریان خود ارائه نماید.

یکی از انواع برندهایی که امکان واردات آن وجود دارد مربوط به رنو است که عمدتا با مدل های ۲۰۱۸ وارد بازار می شوند. برای اطلاع از شرایط واردات ماشین الات سنگین ولوو ۵۰۰ با قیمت ویژه باید به سایت های مربوطه مراجعه نمایید.

همکاری با شرکت واردات ماشین

همکاری با شرکت واردات ماشین سنگین اروپایی

همکاری با شرکت نگین تندیس فراسو که در زمینه واردات ماشین سنگین اروپایی فعالیت دارد می تواند شما را از بهترین مدل ها و بهترین قیمت ها برخوردار می باشد می تواند برای شما سودآوری های زیادی به همراه داشته باشد.

این شرکت در طول چند سال گذشته، نمونه های زیادی از کشنده های اروپایی را وارد بازار کرده و این امر سبب گسترش و توسعه و نوسازی سازمان حمل و نقل کشور شده است.

پیش فروش انواع کشنده های اروپایی

پیش فروش انواع کشنده های اروپایی

با توجه به این که شرکت نگین تندیس فراسو وارد کننده کشنده های اروپایی می باشد و بدون واسطه، ماشین های خود را به فروش می رساند، به همین دلیل، شرایطی برای پیش فروش کشنده های خود فراهم ساخته است.

این امر می تواند در کاهش قیمت ها و در نتیجه، افزایش حاشیه سود خریداران بسیار موثر باشد که اطلاع از نحوه همکاری می تواند ضمن تماس با ما امکان پذیر باشد.

بهترین قیمت خرید کشنده های اروپایی وارداتی

بهترین قیمت خرید کشنده های اروپایی وارداتی

اما این که شما بخواهید ارزان ترین مدل کشنده های اروپایی وارداتی را خریداری نمایید، ما به شما کشنده های داف را پیشنهاد می کنیم که این کشنده ها دارای فول ترین آپشن ها هستند.

در خرید این کشنده ها، بسته به سرمایه ای که شما در اختیار دارید این امکان وجود دارد که مدل های مختلف را پیشنهاد نماییم و به همین منظور میتوانید با ما در تماس باشید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *