شرکت واردات ماشین سنگین به ایران با مدل های رنو

واردات ماشین سنگین به ایران توسط شرکت نگین تندیس فراسو با انواع ماشین های رنو، ولوو و داف سه سال ساخت انجام می شود که بهترین شرایط برای همکاری فراهم شده است. یک سرمایه گذاری سودآور در بازار ماشین، زمانی خواهد بود که شما بتوانید ماشین های مد نظر خود را بدون واسطه خریداری نمایید …

شرکت واردات ماشین سنگین به ایران با مدل های رنو ادامه مطلب »

آنچه در این مقاله می خوانیم:

واردات ماشین سنگین به ایران توسط شرکت نگین تندیس فراسو با انواع ماشین های رنو، ولوو و داف سه سال ساخت انجام می شود که بهترین شرایط برای همکاری فراهم شده است.

یک سرمایه گذاری سودآور در بازار ماشین، زمانی خواهد بود که شما بتوانید ماشین های مد نظر خود را بدون واسطه خریداری نمایید و شرکت نگین تندیس فراسو به عنوان فعال در عرصه واردات ماشین های سنگین، این فرصت ها را به خوبی فراهم ساخته است.

کشنده های رنو تی از انواع مدل های به روز بازار هستند که با اخذ مجوزهای مربوطه به منظور واردات آن ها، توانسته ایم این کشنده ها را در دسترس رانندگان قرار دهیم.

شرایط واردات ماشین سنگین

شرایط واردات ماشین سنگین به ایران

همانطور که می دانید کشور ما، سخت گیری های گسترده ای در عرصه واردات ماشین انجام می دهد و همین مسئله سبب شده تا شاهد افزایش قیمت انواع ماشین ها در بازار ایران باشیم.

در طول سال های اخیر ضمن آزاد سازی واردات کشنده های اروپایی سه سال ساخت برای شرکت هایی که بتوانند خدمات پس از فروش مناسبی ارائه نمایند، باز هم شاهد این مسئله هستیم که بازار ما هم می تواند بهترین ماشین ها را در اختیار داشته باشد.

نحوه سفارش کشنده های اروپایی سه سال ساخت

نحوه سفارش کشنده های اروپایی سه سال ساخت

کشنده های اروپایی سه سال ساخت، از فول ترین آپشن ها برخوردار می باشند و به لحاظ کیفیتی از بسیاری از کشنده های چینی، برتری دارند.

همکاری با شرکت نگین تندیس فراسو می تواند بهترین و به روزترین ماشین ها را در اختیار شما قرار دهد که سفارش بی واسطه را برای مشتریان خود امکان پذیر ساخته ایم.

ترخیص و پلاک گذاری کشنده های وارداتی

ترخیص و پلاک گذاری کشنده های وارداتی

با توجه به این که واردات ماشین های سنگین توسط شرکت نگین تندیس فراسو به همراه مجوزهای لازم انجام می شود، به همین دلیل، مراحل دیگر، اعم از ترخیص و پلاک گذاری هم توسط این شرکت به صورت کامل انجام می شود.

با وجود چنین فرصت های ناب که در دسترس شما می باشد می توانید ماشین های قدیمی خود را به راحتی به روز کرده و از بهترین امکانات برخوردار شوید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *