واردات خودرو سنگین به کجا رسید و چگونه می توان اقدام به خرید نمود؟

واردات خودرو سنگین به کجا رسید و بهترین فرصت برای خرید کشنده های اروپایی کجاست؟ با شرکت نگین تندیس فراسو همراه شوید تا بتوانید به روزترین ماشین های خارجی را خریداری نمایید. کشنده های اروپایی همواره از کامل ترین آپشن ها برخوردار هستند و رانندگان ایرانی هم به منظور راحتی در کار و بهره مندی …

واردات خودرو سنگین به کجا رسید و چگونه می توان اقدام به خرید نمود؟ ادامه مطلب »

آنچه در این مقاله می خوانیم:

واردات خودرو سنگین به کجا رسید و بهترین فرصت برای خرید کشنده های اروپایی کجاست؟ با شرکت نگین تندیس فراسو همراه شوید تا بتوانید به روزترین ماشین های خارجی را خریداری نمایید.

کشنده های اروپایی همواره از کامل ترین آپشن ها برخوردار هستند و رانندگان ایرانی هم به منظور راحتی در کار و بهره مندی از این آپشن ها، تمایل زیادی به خرید این کشنده ها دارند.

شرکت وارد کننده ماشین های سنگین اروپایی، با اخذ مجوزهای لازم، توانسته در مسیر نوسازی ناوگان حمل و نقل کشور قدم برداشته و اقدام به واردات به روزترین کشنده های اروپایی با ارائه خدمات پس از فروش نماید.

شرایط واردات خودرو سنگین

شرایط واردات خودرو سنگین به کجا رسید ؟

اگر شما هم خواهان این هستید که بدانید واردات خودرو سنگین به کجا رسید خوب است بدانید که در طول چند ماه گذشته، تصمیماتی از سمت دولت در جهت نوسازی ناوگان حمل و نقل جاده ای، گرفته شده که به موجب آن، امکان واردات کشنده های اروپایی سه سال ساخت، تحت شرایط خاص، فراهم شده است.

شرکت نگین تندیس فراسو یکی از مجموعه هایی است که در این مسیر قدم گذاشته تا ضمن واردات کشنده های اروپایی، گامی در این مسیر نوسازی برداشته باشد.

آیا امکان خرید کشنده های اروپایی در ایران هست؟

آیا امکان خرید کشنده های اروپایی در ایران هست؟

بدون شک متقاضیان زیادی هستند که تمایل به خرید کشنده های اروپایی در ایران دارند که شرکت نگین تندیس فراسو با گسترش خدمات دهی خود، توانسته این نیازها را به سرعت پاسخ دهد.

واردات کشنده ها از انواع برندهای ولوو، رنو و داف انجام می شود که مدل های مختلف با آپشن های مختلف آن از قیمت های متفاوتی برخوردار هستند.

بهترین قیمت ها برای خرید ماشین سنگین چقدر است؟

بهترین قیمت ها برای خرید ماشین سنگین چقدر است؟

دسترسی به بهترین قیمت ها برای خرید ماشین سنگین، همواره خواسته خریداران می باشد که با یادآوری این نکته که شما بدون واسطه می توانید با شرکت نگین تندیس فراسو همکاری کنید، در نتیجه، بهترین قیمت ها هم در دسترس شما قرار خواهد گرفت.

داف ۴۸۰ یکی از کشنده های اروپایی با قیمت های مناسب می باشد که به مشتریانی که به دنبال ماشین های ارزان تر هستند پیشنهاد می شود.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *