واردات كشنده از اروپا مدل داف توسط نگین تندیس فراسو

واردات کشنده از اروپا از سمت شرکت نگین تندیس فراسو از بهترین و به روزترین ماشین های سنگین از جمله داف انجام می شود که بهترین قیمت ها هم در نظر گرفته شده است. یکی از اصلی ترین عواملی که منجر به افزایش قیمت ها در صنعت ماشین شده است، وجود واسطه ها بوده و …

واردات كشنده از اروپا مدل داف توسط نگین تندیس فراسو ادامه مطلب »

آنچه در این مقاله می خوانیم:

واردات کشنده از اروپا از سمت شرکت نگین تندیس فراسو از بهترین و به روزترین ماشین های سنگین از جمله داف انجام می شود که بهترین قیمت ها هم در نظر گرفته شده است.

یکی از اصلی ترین عواملی که منجر به افزایش قیمت ها در صنعت ماشین شده است، وجود واسطه ها بوده و شرکت نگین تندیس فراسو با واردات انواع کشنده های اروپایی، در تلاش است تا این کشنده ها، بی واسطه به دست خریداران اصلی برسد.

کشنده های داف که سال هاست در جاده های ایران، فعالیت می کنند، در حال حاضر مجوزهای واردات را اخذ نموده و با به روزترین مدل ها اقدام به واردات نموده ایم.

شرکت واردات کشنده از اروپا

شرکت واردات کشنده از اروپا

واردات کشنده از اروپا به صورت شخصی امکان پذیر نیست و نیاز به اخذ مجوزهایی می باشد که برخی شرکت های وارد کننده، توانسته اند این مجوزها را دریافت نمایند.

شرکت نگین تندیس فراسو یکی از این مجموعه هایی است که با هدف نوسازی ناوگان حمل و نقل جاده ای، موفق به واردات به روزترین کشنده ها شده و خدمات خوبی در این مسیر ارائه می نماید.

شرایط پیش فروش کشنده های اروپایی

شرایط پیش فروش کشنده های اروپایی

این کشنده ولوو اروپایی  که از سمت شرکت نگین تندیس فراسو وارد بازار می شوند، به صورت پیش فروش ارائه شده اند و خریداری آن ها از بازار اروپا، در یک بازه زمانی ۱۰ تا ۱۵ روزه انجام می شود.

پروسه گمرک و شماره گذاری کشنده های فوق، به یک بازه زمانی سه تا چهار ماهه نیاز دارد و کل قرار داد به صورت شش عقد می شود تا بتوانیم خدمات مناسبی به مشتریان ارائه نماییم.

بیشتر بخوانید: رنو فول آپشن کارکرده

بهترین قیمت کشنده داف ۴۸۰

بهترین قیمت کشنده داف ۴۸۰

داف ۴۸۰ یکی از کشنده های خوب و کاربردی است که شرکت نگین تندیس فراسو برای کشنده رنو تی به بازار ایران انتخاب نموده و از مدل های سه سال ساخت آن، امکان واردات فراهم می باشد.

این کشنده ها به دلیل این که از سمت شرکت وارد کننده، مستقیم در دست خریداران قرار می گیرد، بهترین قیمت های ممکن را به همراه دارد.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *