فروش مستقیم کشنده وارداتی اروپا داف ۴۸۰

کشنده وارداتی اروپا با مدل های داف ۴۸۰ یکی از قیمت مناسب ترین گزینه هایی است که برای فروش مستقیم پیشنهاد می کنیم و در شرکت نگین تندیس فراسو، آماده پیش فروش می باشد. امروزه کشنده های اروپایی با توجه به امکاناتی که دارند، نظر مشتریان زیادی را به خود جلب نموده اند و با …

فروش مستقیم کشنده وارداتی اروپا داف ۴۸۰ ادامه مطلب »

آنچه در این مقاله می خوانیم:

کشنده وارداتی اروپا با مدل های داف ۴۸۰ یکی از قیمت مناسب ترین گزینه هایی است که برای فروش مستقیم پیشنهاد می کنیم و در شرکت نگین تندیس فراسو، آماده پیش فروش می باشد.

امروزه کشنده های اروپایی با توجه به امکاناتی که دارند، نظر مشتریان زیادی را به خود جلب نموده اند و با آزاد شدن واردات کشنده های اروپایی با شرایط ویژه، این ماشین ها در دسترس رانندگان قرار گرفته است.

حتی افرادی که به دنبال یک سرمایه گذاری مطمئن هستند هم امکان بهره مندی از این شرایط ویژه پیش فروش را دارند تا در بازار ماشین، سرمایه گذاری کنند.

قیمت کشنده وارداتی اروپا

کشنده وارداتی اروپا دارای بازار بسیار مناسبی در ایران می باشد و پس از چند سال، جلوگیری از واردات، با آزاد شدن دوباره، شاهد واردات به روزترین کشنده های اروپایی هستیم.

بدون شک، تفاوت قیمت های ارائه شده توسط شرکت، با توجه به این که به صورت پیش فروش، کشنده های خود را ارائه می نماید به نسبت بازار، بسیار قابل توجه می باشد.

بازار پیش فروش کشنده های فول آپشن

بازار پیش فروش کشنده های فول آپشن

کشنده هایی که برای واردات به بازار ایران، انتخاب می شوند، فول آپشن می باشند و می توان یک رانندگی امن و راحت را با این کشنده ها تجربه نمود.

پیش فروش کشنده های فوق توسط شرکت نگین تندیس فراسو با ارائه خدمات پس از فروش، ارائه قیمت های خوب، ارائه وام ۱۸ درصد با باز پرداخت ۵ ساله انجام می شود که یک شرایط خوب و ایده آل برای خرید را فراهم ساخته است.

شرایط همکاری با شرکت نگین تندیس فراسو

شرایط همکاری با شرکت نگین تندیس فراسو

همکاری با شرکت نگین تندیس فراسو در خصوص خرید کشنده های اروپایی می تواند هم برای رانندگان و هم نمایشگاه داران، فرصت های خوبی برای سودآوری فراهم آورد.

انواع کشنده ها از جمله محصولات شرکت داف، آماده خریداری و ارسال هستند که اطلاعات بیشتر را از تیم فروش ما می توانید به دست آورید.

4 دیدگاه دربارهٔ «فروش مستقیم کشنده وارداتی اروپا داف ۴۸۰»

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *