واردات کشنده کارکرده اروپایی ولوو ۵۰۰ با بهترین قیمت روز

واردات کشنده کارکرده اروپایی توسط شرکت نگین تندیس فراسو از بهترین مدل های ولوو ۵۰۰ انجام می شود که با بهترین قیمت های روز هم می توانید برای پیش خرید، اقدام نمایید. کشنده های اروپایی همواره از بهترین کشنده هایی هستند که هر راننده ای تمایل به خرید آن دارد و با توجه به آزاد …

واردات کشنده کارکرده اروپایی ولوو ۵۰۰ با بهترین قیمت روز ادامه مطلب »

آنچه در این مقاله می خوانیم:

واردات کشنده کارکرده اروپایی توسط شرکت نگین تندیس فراسو از بهترین مدل های ولوو ۵۰۰ انجام می شود که با بهترین قیمت های روز هم می توانید برای پیش خرید، اقدام نمایید.

کشنده های اروپایی همواره از بهترین کشنده هایی هستند که هر راننده ای تمایل به خرید آن دارد و با توجه به آزاد شدن واردات کشنده های سه سال ساخت اروپایی، شرایط ایده آلی ایجاد شده تا رانندگان بتوانند برای دستیابی به آن ها اقدام نمایند.

در میان انواع شرکت های سازنده کشنده های اروپایی، برند ولوو هم یکی از قدیمی ترین و برترین سازندگانی است که کشنده های این شرکت هم امکان واردات به بازار ایران را دارند.

واردات کشنده کارکرده اروپایی سه سال ساخت

واردات کشنده کارکرده اروپایی سه سال ساخت توسط شرکت نگین تندیس فراسو با پیشنهاد انواع کشنده ها از جمله کشنده ولوو ۵۰۰ انجام می شود که ارائه شرایط پیش فروش مناسب برای این کشنده ها، سبب شده تا اکثریت راننده ها امکان تعویض ماشین های کهنه خود را داشته باشند.

این طرح با هدف به روزرسانی سازمان حمل و نقل کشور انجام شده و تا کنون، کشنده های خوب و به روز در این طرح وارد بازار ایران شده اند.

قیمت به روز انواع کشنده های ولوو

قیمت به روز انواع کشنده های ولوو

قیمت کشنده های ولوو وابسته به نرخ ارز می باشد و به همین دلیل قیمت ها به روز اعلام می شوند و یکی از سریع ترین مسیرهایی که شما بتوانید از قیمت به روز انواع کشنده ها مطلع شوید مربوط به مسیرهای ارتباطی این سایت می باشد.

تیم فروش شرکت نگین تندیس فراسو همواره آماده ارائه اطلاعات در خصوص انواع کشنده های موجود و قیمت و شرایط خرید آن ها می باشند.

بیشتر بخوانید: واردات ولوو از فرانسه

پیش فروش ماشین های سنگین به روز

پیش فروش ماشین های سنگین به روز

شرکت نگین تندیس فراسو ماشین های کشنده خود را به صورت شرایط پیش فروش عرضه می نماید که در یک بازه زمانی کوتاه مدت شش ماهه شما می توانید این کشنده ها را دریافت نمایید.

همکاری با شرکت نگین تندیس فراسو می تواند فرصت های سودآوری ویژه ای برای شما به همراه داشته باشد.

2 دیدگاه دربارهٔ «واردات کشنده کارکرده اروپایی ولوو ۵۰۰ با بهترین قیمت روز»

  1. سلام
    اگر کسی به قصد سرمایه‌گذاری، یک کشنده FH500 کم‌کارکرد و تمیز بخرد و به راننده‌ای آشنا و باتجربه بسپارد تا در مسیرهای داخلی و بین‌المللی کار کند، بعد از کسر هزینه‌ها و حقوق راننده، حدوداً چقدر سود خالص برایش می‌ماند؟

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *