واردات ماشین سنگین دست دوم FH به بازار ایران

واردات ماشین سنگین دست دوم به بازار ایران از شرکت های ولوو با مدل های متنوعی انجام می شود که شرکت نگین تندیس فراسو با در اختیار داشتن مجوزهای لازم، به راحتی توانسته اقدام نماید. با توجه به اهمیت ماشین های سنگین در وضعیت اقتصادی کشور، امروزه نیاز به واردات ماشین های خارجی، بیشتر از …

واردات ماشین سنگین دست دوم FH به بازار ایران ادامه مطلب »

آنچه در این مقاله می خوانیم:

واردات ماشین سنگین دست دوم به بازار ایران از شرکت های ولوو با مدل های متنوعی انجام می شود که شرکت نگین تندیس فراسو با در اختیار داشتن مجوزهای لازم، به راحتی توانسته اقدام نماید.

با توجه به اهمیت ماشین های سنگین در وضعیت اقتصادی کشور، امروزه نیاز به واردات ماشین های خارجی، بیشتر از گذشته احساس می شود و کشورهای اروپایی از جمله بازارهای انتخابی برای خرید انواع ماشین های سنگین با فول ترین آپشن ها هستند.

شرکت ولوو یکی از سازندگان ماشین های سنگین می باشد که همواره شاهد پیشرفت هایی در تولیدات ماشین های ارائه شده توسط این شرکت هستیم.

ماشین سنگین دست دوم در بازار

قیمت ماشین سنگین دست دوم در بازار

بازار رقابتی امروز، نیاز به ماشین هایی دارد که هم کارایی بالایی داشته باشند و هم قیمت های رقابتی به همراه داشته باشند و بدون شک، نبود واسطه می تواند یکی از مهم ترین عوامل در ارائه بهترین قیمت ها باشد.

بدون شک قیمت ارز هم می تواند شاخصه موثر در قیمت های تعیین شده برای انواع ماشین های سنگین باشد و شرکت نگین تندیس فراسو به عنوان وارد کننده ماشین های خارجی، به خوبی می تواند شما را راهنمایی کند.

ثبت نام ماشین سنگین برای واردات

ثبت نام ماشین سنگین برای واردات

با توجه به فعالیت های گسترده نگین تندیس فراسو در عرصه واردات ماشین های سنگین اروپایی با سه سال کارکرد، به خوبی توانسته فرصتی ایجاد نماید تا شما هم بتوانید این ماشین ها را بدون وجود دلال ها، ثبت نام نمایید.

خوب است بدانید که با توجه به همکاری این شرکت با بانک توسعه تعاون، امکان تعلق وام به مبلغ یک تا دو میلیارد تومان هم وجود دارد تا شرایط مساعدی برای خرید شما فراهم شود.

تعرفه گمرکی واردات کامیون دست دوم

تعرفه گمرکی واردات کامیون دست دوم

در واردات ماشین های دست دوم، تعرفه های گمرکی با توجه به نوع خودرو می تواند متفاوت باشد و تیم متخصص شرکت نگین تندیس فراسو به خوبی از این امور آگاهی دارد.

با سپردن واردات ماشین های سنگین مورد نیاز خود به تیم ما، می توانید در شرایط مساعدی، ماشین های خود را دریافت نمایید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *